O nas

/

Dlaczego My?

Oferujemy nie tylko tkaniny, ale także niepowtarzalne rozwiązania, które tworzą niezapomniane aranżacje dla hoteli, restauracji oraz domowych wnętrz. Nasza firma jest miejscem, gdzie doświadczenie i profesjonalizm spotykają się z pasją do projektowania przestrzeni.

Nasza Oferta:

  • Szeroki Wybór Tkanin: Nasza kolekcja obejmuje różnorodne tkaniny o najwyższej jakości, dostosowane do różnych potrzeb i stylów.
  • Unikalne Rozwiązania: Z nami odkryjesz niepowtarzalne propozycje, które podkreślą charakter każdej przestrzeni.
  • Współpraca z Renomowanymi Hotelami: Cieszymy się z udanych projektów we współpracy z takimi markami jak Marriott, Focus Hotels, Radisson Blu, Hilton oraz Sofitel.

Nasze Osiągnięcia:

Nasza szwalnia odnotowała liczne sukcesy, które świadczą o naszym zaangażowaniu i profesjonalizmie. Jesteśmy dumni z dotychczasowych współprac oraz uznania ze strony renomowanych hoteli.

Dlaczego My?

Zaufało nam wiele znanych marek, a nasze usługi są cenione za jakość i dbałość o każdy detal. Z przyjemnością podejmiemy się wyzwania stworzenia wyjątkowej aranżacji również dla Ciebie.

Razem możemy stworzyć nie tylko przestrzeń, ale także atmosferę, która zostanie zapamiętana. Z nami tworzenie wyjątkowych wnętrz staje się łatwe i satysfakcjonujące.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i pozwól nam uczynić Twoją przestrzeń niezapomnianą.

Napisz do nas: biuro@dolamex.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *