Poduszki

/

Oferta

Wykonujemy kompletne poduszki dekoracyjne lub tylko same dekoracyjne poszewki na poduszki. Oferujemy wykonanie poduszek o dowolnej wadze, w różnych wymiarach i kształtach według naszych projektów lub zgodnie z oczekiwaniami Zamawiającego. Wycena indywidualna.

Wypełnienie naszych poduszek stanowi granulat produkowany z cienkich włókien poliestrowych silikonowanych, które uformowane są w kuleczki o średnicy ok. 0,5 cm. Włókna te posiadają kanał powietrzny i dodatkowo są skrętnie karbikowane co zapewnia przestronność granulatu, puszystość i sprężystość. Wypełnienie to zwane „sztucznym puchem” jest antyalergiczne. Poszycie poduszek wykonujemy standardowo z tkanin będących 100% bawełną. Na życzenie klienta poszycie możemy wykonać z innego rodzaju tkaniny.
Wysokiej jakości materiały oraz staranność wykonania poduszek sprawiają, że są one bardzo przyjemne w użytkowaniu oraz trwałe, i w pełni zaspokajają oczekiwania naszych klientów. Wykonujemy poduszki klasyczne oraz o specjalnych, nietypowych kształtach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *